Vaše ohlasy: Daniela

ohlas-daniela-02INDIVIDUÁLNÍ KOUČINK

Koučink u Danky je hlavně o přidané hodnotě. Danka Vám dokáže pozorně naslouchat po celou dobu. Zároveň Vás Vaší vlastní cestou dovede přesně tam, kam sami chcete dojít, jen jste měli strach na to jen
pomyslet. A najednou to bude venku. Je to jen o Vás a Vaší cestě. Putujete za hranice vlastních možností, až z toho častokrát máte děravé boty. Vítejte v novém světě, který skýtá možnosti, na které jste se dříve báli pomyslet.

Bc. Jaroslava Mocová (29), Operátor Service Desku, sekundující viceprezident pro vzdělávání Toastmasters klubu Ostrava

S pomocí Danky jsem se za posledních několik měsíců neskutečně posunul kupředu. Šel jsem k ní se spoustou plánů a myšlenek, které jsme na našich sezeních rozebírali a dávali jim konkrétní formu. Musím říct, že některé plány jsem zavrhl, jiné se lehce rozpracovaly, ale spoustu z nich jsme společně promysleli tak, že pro mě bylo mnohem jednodušší je realizovat. Vřele doporučuji.

Petr Vrubel (21), viceprezident pro vzdělávání Toastmaster klubu Ostrava, Pazderna

I za tu krátkou dobu, kterou jsme měly, jste mi stihla otevřít oči v mnoha věcech a dát spoustu cenných podnětů. Materiály, které jste mi poslala, jsou bezva! Snažím si každodenní radosti uvědomovat, když už si je nezvládnu zapsat, ale je to asi dlouhá cesta :) Ale dobrá zpráva nakonec – dnes mám svou první oficiální fotografickou zakázku – po dlouhé době jsem měla z něčeho opravdu velkou radost.        

                            Eva L. (26), Inventory manažerka, Praha

Velice Vám děkuji za mimořádně příjemné posezení s Vámi. Bylo pro mě velkým přínosem a dalo mi naději, uvolnění, odhodlání a důvěru v sebe vypořádat se s minulostí a nastartovat zdravý život. Domácí úkoly jsem včera s chutí splnila!!! Dala jste mi odvahu a sílu jít dál.  

                                                   Ing. Šárka Horová, administrativní pracovnice, Tábor  

Paní Daniela je velký profesionál ve svém oboru. Koučink mi dal za pouhé 1 sezení víc, než jsem očekávala. Pomohlo mi to zaměřit se hlouběji na svůj osobní rozvoj a přijmout novou strategii, na co se zaměřit a jak toho dosáhnout. Při odchodu jsem byla nejen nabitá energii, ale povzbuzena duševním a duchovním rozvojem. Její práci odměňuji za skvělou odvedenou. Moc mi pomohla, jsem spokojená a moc mě to posunulo.

Dagmar Horutová, Ostrava

Děkuji paní Dance Vopalecké za velmi přínosné koučovací sezení. Potřebovala jsem si vyjasnit určité kroky a postupy ve svém podnikání a určit priority, které se mi samostatně moc nedařily. Díky jejímu příjemnému a nenásilnému koučování se mi povedlo popsat postupy, kterými bych se měla řídit. Už nyní se těším na další setkání, zhodnocení stanovených úkolů a další posun v rozvoji mém i mé nové firmy.

Pavlína Dostalíková, jednatelka Institutu zdravého životního stylu, s.r.o., Praha. www.nutricentrum.cz

Ze začátku jsem vůbec nevěděla, co od koučování očekávat. Ačkoli jsem měla nějaké povědomí, co koučování znamená a jak probíhá, Danka mě velice mile překvapila. Dokáže skvělým způsobem ve mně objevit nevídané. Má velmi individuální přístup a je vidět, že koučování jí baví a dělá to hlavně kvůli mně. Posouvám se dál a to jen díky Dance.

Vendula M. (30), teamleader, Ostrava

Díky individuálnímu přístupu a citlivosti Danky jsem měl možnost na všech dosavadních koučovacích sezeních objevit věci, které mě osobnostně (nejen v profesní rovině) posouvají směrem vpřed. Mám možnost si znova a znova uvědomovat své silné i slabé stránky, jejich pozadí a to, jak na nich pracovat, aby byly užitečné pro dobrou věc. Jsem přesvědčen, že osobnostní posun, který jsem díky těmto schůzkám mohl zažít, je jen začátek cesty, na kterou jsem se s Dankou, jako svým koučem, vydal.“

Roman Tomeczek, Senior Consultant ve společnosti Partners Financial Services, a.s.

Když mi kamarádka doporučila koučink s Danielou a vysvětlovala, že kladené otázky mi mohou pomoci v rozhodování, byla jsem trochu skeptická.  Měla jsem pocit,  že otázky si dokážu položit sama a vlastně to stále dělám.  Protože jsem  však  byla v komplikované osobní  situaci,  v níž jsem se nedokázala  sama zorientovat, tak jsem to zkusila. A dobře jsem udělala. Daniela  mi velmi  pomohla zorientovat se.  Její logické otázky mne skutečně posunuly a  nasměrovaly  o  kousek  dál  v  rozhodování,  což  pro mne bylo velmi zásadní. Díky ní  jsem  si dokázala  uvědomit  skutečnost, srovnat  priority  a  plně se s nimi ztotožnit.  Nevím jak je to možné, ale opravdu to zafungovalo. Když jsem přišla po prvním sezení domů, skutečně se mi „rozsvítilo“.  K řešení  jsem  pak dospěla zcela sama  –  ono  vlastně  tak nějak přirozeně vyplynulo z  kladených otázek.  A hlavně – byla jsem si naprosto jistá tím, že toto je správná cesta. Daniela dokáže vnímat druhého, citlivě naslouchat, přesně pojmenovat a popsat danou situaci.  Člověk pak dokáže přirozeně objevovat, nalézat  a posléze  i  konat…

Mgr. Eva Bašková, středoškolská učitelka českého jazyka a literatury, Ostrava

Díky koučinku s Dankou V. jsem se mohla posunout v několika oblastech svého života, jmenovitě v uspořádání priorit v osobním i pracovním životě, v připuštění možnosti, že můžu a mám mít čas na odpočinek aj. Pomohla mi pomocí kladených otázek objevit společný jmenovatel problémů, se kterými se potýkám, a vedla ke způsobu, jak hledat konkrétní a praktické kroky změny v uvažování i v jednání. Mohu velmi doporučit.

Mgr. Alena V., středoškolská lektorka angličtiny, Brno

Jako hlavní přínos našich sezení vidím to, že teď už nevnímám svůj problém jako jednu neřešitelnou věc, ale dívám se na něj v širším pohledu, který sice nelze vyřešit jedním radikálním řešením, ale lze se postupně dostávat k požadovanému cíli. A tím i naučit se chovat a reagovat v určitých situacích a měnit tím i pohled ostatních na mou osobu. Líbilo se mi, že jste mi potvrdila, že spoustu věcí chápu správně a “donutila” jste mě samotného přijít na to, co by se dalo v dané situaci udělat.

Ing. Pavel S. (34), technik, Ostrava

Danka mi pomáhá v tomto: dívat se dále než jen „za humna“, jít vyšší cestou, zkoušet i možnosti, které jsou za hranicemi mých obvyklých schopností, činností a zkušeností, vidět věci ve „velkém obrazu“, učit se myslet strategicky, vnímat i různé nuance věcí – číst „mezi řádky“…       

                                                           PharmDr. Pavla Šrámková, PhD., lékárnice, Ostrava

Děkuji za ochutnávku koučinku.Má to pro mě velký přínos v uvědomění si dané situace. Jsem rád, že jste mi pomohla znovu prožít myšlenkami danou situaci, která nastala před mnoha lety. Ještě jednou děkuji.  

                                Martin Vank, vedoucí týmu servisních techniků osobních vozidel Mercedes Benz, Ostrava

 

VZTAHOVÝ A SKUPINOVÝ KOUČINK

Profesionální přístup, zároveň lidský a přátelský. Za 3 hodiny koučinku jsme s manželem došli k zásadním objevům v oblasti našeho time-managementu, udělali jsme důležitá rozhodnutí a po 3 měsících vidíme i výsledky v praktickém životě. Při tom všem jsme vnímali podporu a úctu ze strany Danky. Doporučujeme.

Mgr. Kristýna (27) a Ing. Daniel (30) Pípalovi, Frýdek-Místek, středoškolská učitelka angličtiny a biologie, projektant stavebních konstrukcí, vedoucí klubu mladých Escape

Pro mě to byla úžasná zkušenost! My se doma snažíme a musím konstatovat, že i jen ta dvě sezení, které jsme oba u Vás měli, se na nás pozitivně projevují, za což jsem Vám hodně vděčná. Vyjasnilo se, v čem je mezi námi problém. Váš čas s námi byl pro nás velkým přínosem!     

                                                     partnerský pár (42 a 48), Třinec, růst ve vzájemné komunikaci

Koučování skupiny 5 VŠ studentů – jak nalézt motivaci k napsání pěti seminárních prací (termíny už „hořely“) – reakce dvou studentek SMS zprávami

„Tak teda už mám hotovou seminárku do managementu a docela mě to namotivovalo, že začnu hned s další. Díky!“

Jana M., studentka VŠP, 2. ročník, obor Podnikání

„Na základě koučování ve čtvrtek píšu, že jsem za víkend napsala 2 seminární práce a část třetí seminární práce do práva. Měla jsem takovou radost, že už něco mám, že budu určitě tento týden pokračovat, ať už to mám všechno hotové.“

Sabina M., studentka VŠP, 2. ročník, obor Podnikání

TRÉNINKY KOUČOVÁNÍ

Zároveň bylo hodně obohacující i skupinové koučování, kde jsme se seznámili se základními technikami koučování, které jsme si mohli s dalšími účastníky hned vyzkoušet a dostat zpětnou vazbu. Děkuji Dance za její zapeklité otázky, otevřený přístup a lehké nahlédnutí do koučování. Vřele doporučuji.

Petr Vrubel (21), viceprezident pro vzdělávání Toastmaster klubu Ostrava, Pazderna         

Váš kurz koučinku mi dodal hodně inspirace a nástin směru do života:-)

Bc. Petra Kanovová (23), několikanásobná mistryně Evropy v karate, Tábor, www.rozvoj-zdravi.cz

Danielo, velice ráda jsem Vás poznala. Děkuji za Váš profesionální a individuální přístup. Obdivují Vaše postupy v pokládání otázek, které vedou samotného člověka ke změně myšlení.

Světlana Nová, poradce pro výživu, Plzeň, www.svetlananova.cz, www.dumplus.cz

Som veľmi rada, že som sa zúčastnila na Vašom seminári. Bol naozaj výborne pripravený z Vašej strany, bol inšpiratívny a dozvedela som sa veľmi veľa informácií. Len ten samotný coaching budem musieť ešte veľa trénovať….:-)

Mgr. Mária Hlozáková, majitelka jazykové školy Adept School, s.r.o., Nitra

Ještě jednou děkuji za víkend, bylo opravdu moc dobré! Pokračování by se mi líbilo :)

Vlaďka Husinecká, výživový poradce, Tvoje krása, České Budějovice

Děkuji Ti za celý víkendový seminář, byl pro mě moc prospěšný. Poznatky jsem již tento týden využila při práci s klienty –  zajímalo je to a také posunulo o kousek dál :-).

Eva Kratochvílová, výživový poradce, Eva centrum zdravého životního stylu, Rokycany

PŘEDNÁŠKY A SEMINÁŘE

Jste můj vzor! Můj pracovní i osobní život se po Vašich úžasných přednáškách změnil k lepšímu a už pomáhám i rodinným příslušníkům…

Ivana Strungová MBA, personalistka Policie České republiky – Městské ředitelství, Ostrava

Děkuji za perfektní přednášky a motivaci. Otevření dalších možností, jak některé věci řešit.

Ing. Martin Dvořák MBA (38), specialista na rodinné domy, Tršice, www.dvorakmartin.cz

Rád bych „vypíchnul“ hlavně přednášky paní Ing. Daniely Vopalecké, M.A., která vytvořila perfektní atmosféru v daném předmětu (Osobní rozvoj) svým velmi profesionálním a příjemným přístupem ke studentům.                                                                                                                                                                                                    Bc. Zdeněk Nový